Zářný piknik

17. 09. 2019 Kavárna PRAHA, Husova 18a, Brno 60200
Pozvánka na setkání odrostlých pacientů – předčasně narozených miminek  z Neonatologického oddělení FN Brno a odd. 56 PEK v DN Černopolní, jejich rodičů a blízkých s jejich ošetřujícími lékaři a sestrami z NO FN Brno
  • 17.9.2019 od 15:00 do 20:00 hod.
  • Kavárna PRAHA, atrium Pražákova paláce, Husova 18a, Brno 60200
  • Program nejen pro děti (výtvarná dílna pod vedením lektorů Moravské Galerie, malování na obličej, kouzelnické vystoupení Trio M+M+M, kanisterapeutický pes se svým psovodem, herní koutek, vodotiskové tetování, vyhlášené nanuky PRAHA…)
  • … a nejen pro dospělé (Kabinet Holičů s možností kompletního stříhání/ rychlé úpravy účesu, fotokoutek BADU ateliér s možností klasického focení i Polaroidu, hudební doprovod v průběhu akce DJ Pavel Chalupa …).
  • Občerstvení s kávou z pražírny Rebelbean, pivem ze Slavkovského pivovaru, vínem Floriánek a další nabídkou ze sortimentu PRAHY.
Jste srdečně zváni!
Na viděnou se těší lékaři z organizačního teamu NO FN Brno (MUDr. Kučera, MUDr. Kaňová, MUDr. Skorkovská a další) a odd.56 PEK DN (MUDr.Cintula, MUDr.Jouza, MUDr. Skutková a další) spolu se sestřičkami z obou oddělení.
Vaše dotazy nebo potvrzení Vaši účasti prosím směřovat na mail neonatologie.brno@gmail.com.